۱۰۰ سوال زندگی! سوال اول

صد سوال زندگی!

برای زندگی همه ی ما صد سوال کافی نیست، چرا که هر روز هزاران سوال تو زندگی هست که بی پاسخ می مونه،اما میشه صد سوال رو از کل زندگی مشتق کرد تا قدمی هر چند کوچیک برای موفقیت تو زنگی طی بشه!

صد سوال زندگی

سوال اول : من،کی ام ؟

شاید براتون سخت باشه باور کردن این که کلی انسان هر روز بدون این که بدونن واقعا کی هستن از دنیا میرن. بدون این که حتی به مرز فهمیدن این که واقعا من کی ام برسن.

برای شما نمی دونم،اما برای من خیلی دردناکه!

خب برسیم به بحث اصلی برای این که بدونین واقعا کی هستین.

گام اول :

اسم خودت رو روی یه کاغد بنویس بعد چند دقیقه نگاه به اسمت،فامیلی خودت رو عوض کن و بعد اسمت رو عوض کن! آیا با عوض کردن اسم خودت،تو تغییری کردی؟ مسلما نه پس تو چیزی فراتر از اسم خودت هستس،فراتر از پیزی که باور داری! 

پس به این نتیجه می رسیم تو بسیار بسیار ارزشمندی

 

گام دوم :

دوباره برگرد روی کاغد و اسمتو بنویس بعد اسمت رو مساوی زیبا ترین واژه ای که به ذهنت میرسه قرار بده مثلا “امید” برای من واژه ی قشنگیه! خب حالا به این واژه قشنگت ایمان بیار که برازنده ی توئه! مهم تیست گذشته ی تو چی بوده فقط حال ، فقط حال، فقط حال.

پس به این نتیجه می رسیم حقیقت تو زیباست،زیباتر از اون واژه!!

چون اگه زیبا تر از اون واژه نبودی و حقیقت تو بالاتر از اون واژه نبود پس چطور تونستی به این واژه فکر کنی؟ په برسه اونو مکتوب کنی.

 

خب تو کی هستی؟ 

تو اومدی دنیا رو تغییر بدی حال می خوای انجامش بده می خوای انجامش نده!

تو همون تغییری هستی که دنیا رو تغییر میده، تو همون تغییری هستی که دنیا رو زیبا تر و ارزشمند تر میکنه چرا که ذات و حقیقت تو همینه.

به قلبت بوسه بزن و با خدای خودت خلوت کن و تصمیم بگیر با کمک خدای خودت دنیایی بسازی که فریاد بی صدای اون تا عرش برسه و زمین رو جایی برای زیبایی و ارزشمندی بیشتر تبدیل کنی.